więcej w Galerii

Albach Diamant 2000 w akcji

diamant 2000 heser

więcej na YouTube

Albach Diamant 2000 to najbardziej wydajny i wszechstronny rębak w swojej klasie. Oprogramowanie stworzone tylko i wyłącznie na potrzeby tego modelu, pozwala w jedyne 20 sekund przejść z trybu jazdy do pracy. To wszystko po naciśnięciu jednego guzika!

Dzięki temu można szybko i bezpiecznie zmieniać miejsce pracy. Kabina podnoszona na wysokość 4,80 m daje operatorowi doskonałą widoczność na podajnik, stół i wyrzutnik. Kabina jest dodatkowo amortyzowana co znacząco poprawia komfort i bezpieczeństwo. Zamontowane podpory gwarantują bezpieczeństwo nawet przy mocno obciążonym i daleko wysuniętym podajniku. Wbudowany w przód schowek na narzędzia jest łatwo dostępny. Wyrzutnik zrębka jest składany szybko i umożliwia dostęp do przenośnika ślimakowego i przeciw ostrza.

Kabina operatora jest klimatyzowana, zapewnia panoramiczny widok. Fotel obracany jest o 180 stopni i zabezpieczony jest trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa. Po obu jego stronach umieszczone są konsole obsługowe. Centrum kabiny to kolorowy, dotykowy wyświetlacz , dzięki któremu można szybko konfigurować maszynę. Działanie joysticków może zostać indywidualnie dopasowane.

Technologia zastosowana w rębaku Diamant 2000, pozwala na zredukowanie odsetek drobnego zrębku przy jednocześnie mniejszym zużyciu energii. Dzięki nowemu mechanizmowi klap jednostka tnąca jest 45 cm węższa, ale zachowała swoją funkcjonalność. Rotor może być wyposażony w 6, 8 lub 12 noży. Zmienny rozstaw przeciw ostrzy i duży wybór sit powodują że rębak Diamant 2000 jest uniwersalny w użyciu. Automatyczne składanie się przeciw ostrza podczas przeciążeń, zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez ciało obce. Elementy ścierne wykonane są z materiału HARDOX, tak aby były jak najbardziej wydajne.
Obracana o 360 stopni i podnoszona wieża wyrzutnika ułatwia odwóz zrębka i powoduje znaczne zmniejszenie wysiłku logistycznego. Wyrzutnik daje możliwość wyrzutu nad kabiną, na boki i do tyłu. A pojazd transportujący może stać w dowolnej pozycji. Można ładować w ten sposób kilka pojazdów jednocześnie.

Dzięki swojej masie, rotor o wadze 2,4 ton z łatwością przerabia konary jak i gałęzie. Wydajność maszyny jest zwiększona o 15% Materiał jest wciągany szybko i bez przeszkód.
Prędkość max pojazdu to 70 km/h, wyposażony jest w ABS . Podczas jazdy zmiana biegów następuje automatycznie. Skręt przedniej osi sięga 30 stopni, sterowanie wszystkimi kołami. Rębak posiada system dopasowujący się do nierówności terenu.

case-ciagnik

Ciągniki CASE IH

Ciągniki tej amerykańskiej firmy wśród użytkowników uznawane są za jedne z najlepszych w swojej klasie. Solidny silnik i komfortowa kabina to główne, choć nie jedyne zalety ciągników firmy Case.

W nowej serii ciągników Case Puma najważniejsza jest wydajność. Czy to podczas prac wiosennych lub jesiennych, czy podczas ciągnięcia przyczepy, dzięki bardzo wysokiemu współczynnikowi mocy do masy ciągniki Case zapewnią dokładnie taką moc, jaka będzie niezbędna dla zachowania najwyższej wydajności i niskiego zużycia paliwa. Wyprofilowana przednia część ciągnika zapewnia mały promień skrętu, wszystkie przyrządy na przednim słupku oraz monitor zapewniają szybki i łatwy dostęp do najważniejszych funkcji maszyny.

Ergonomiczna kabina Surround Vision zapewnia wyjątkowo dobrą widoczność w zakresie 360 stopni. Regulowany podłokietnik ze sterownikiem Multicontroller V ma całkowicie zintegrowany joystick do sterowania układami hydraulicznymi ciągnika. Bardzo niski poziom hałasu na poziomie 70 dB(A) zapewnia operatorowi prace w doskonałych warunkach. Układ zawieszenia kabiny oraz w pełni regulowane zawieszenie pneumatyczne fotela ograniczają poziom drgań
i zwiększają komfort operatora.

 

Przyczepy PRONAR T669

Przyczepa PRONAR T669 skorupowa jest przeznaczona do pracy w ciężkich warunkach. Bardzo solidna konstrukcja skrzyni ładunkowej pozwoli na transport nawet drobnego ziarna bez konieczności stosowania dodatkowych uszczelnień. Okno zsypowe w ścianie tylnej ułatwia rozładunek materiałów sypkich oraz daje możliwość zagregowania przyczepy z różnego rodzaju podajnikami i przenośnikami usprawniającymi jej precyzyjny rozładunek. Dodatkowe nadstawy zwiększają objętość ładunkową, która jest szczególnie ważna przy transporcie materiałów o małej gęstości. Układ jezdny Tandem dzięki dodatkowemu obciążeniu tylnej osi ciągnika, powoduje zwiększenie siły uciągowej w trudnych warunkach terenowych.

Kilka Danych:

  • Technicznie dopuszczalna masa całkowita 21000 kg
  • Ładowność 14320 kg
  • Masa własna 5680 kg
  • Pojemność ładunkowa z nadstawami 580 / bez nadstaw 22,7/15     [m3]

MASZ PYTANIA?

 
 

KONTAKT

HESER Sp. z o.o.
Dorotowo 64 11-034 Stawiguda

504 306 383

biuro@heser.pl